İşletme ilaçlaması konusunda büyük birikimlere sahip olan Alp İlaçlama Aydın ve çevresinde profesyonel belgelere sahip yetkin bir ilaçlama kuruluşu olarak dikkat çekiyor. Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan firmamız interaktif kanalları kullanarak müşterilerini en doğru şekilde bilgilendiriyor.

Öncelikli Alan

Bir gıda vb. işletmelerin olmazsa olmazı olarak dikkat çeken hijyen konusu öncelikli alan niteliği taşıyor. İşletmenizin başının ağrımasını önlemek ve gerekli sağlı koşullarını oluşturmak için Alp İlaçlama’nın Aydın ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmet Yeterlik Belgesi sahibi olan ve bünyesinde böcek uzmanı (Ziraat Mühendisleri ve Yüksek Kimyagerler) çalışanları bulunduran firmamız en etkili çözümleri sunuyor. Hamamböceği, kalorifer böceği ve karasinek oluşumuna karşı kesin çözümler sunulmasının yanı sıra fare gibi kemirgenlere karşı da etkin koruma oluşturuluyor.

Böcek Oluşumunu Önlüyor

Yemekhane, imalathane gibi alanlar ham gıdaları bolca bulunduğu yerler oldukları için böcek oluşumuna ve beslenmesine karşı elverişlilik taşıyor. Bu sorunun doğmasını önlemek için periyodik ilaçlama ve bakım işlemlerinin aksatılmadan gerçekleştirilmesi gerekiyor. 10 yıllık deneyim sahibi olan firmamız en yararlı ilaçlama türlerini işletmenize uygulayarak tatsız problemlerle karşılaşmanızı önlüyor. Jel uygulama yöntemi kullanarak olası problemlerin daha doğmadan önüne geçilmesi sağlanıyor. Var olan problemlere karşı en yeni teknolojilerin sağladığı imkanlardan yararlanılıyor.

Gelişmiş İlaçlama Tekniği

Sahip olduğu ilaçlama cihazlarına ek olarak son teknoloji ürünü ilaç çeşitleriyle işletmenizin ihtiyacı olan tüm ilaçlama çözümlerini üretiyoruz. Aydın böcek ilaçlama hizmetlerine ulaşmanın kolay yolu olan Alp İlaçlama aracılığıyla tüm kalite ve sağlık standartlarına uygun, belgelendirilmiş bir ilaçlama hizmetine kavuşacaksınız. %100 garanti sağlayan ilaçlama hizmetimiz steril ve yeni ekipman parçaları ile gerçekleştiriliyor. Özellikle JEL Uygulama ve Sıvı uygulama ile kokusuz ve kalıcı etki sağlıyor. Gıda işletmelerinin uğradıkları teftişlerden başarı ile çıkmalarını sağlayan profesyonel ilaçlama hizmeti oldukça hesaplı fiyatlarla sunuluyor.

Fare ilaçlama

Ev ortamında en son karşılaşılmak istenilen canlılardan farelere karşı kesin ve etkili çözüm Alp İlaçlama ile sağlanıyor. Fare ilaçlaması konusunda deneyimli ve eğitimli ekibi ile bu önemli sorunu dakikalar içinde ortadan kaldırmayı başarıyor. Fare oluşumunu ve fare yerleşmelerini önlemek için de erken ilaçlama yöntemlerinden yararlanılarak istenmeyen sürprizlerden kurtulunabiliyor. Fare Mücadelesinde genel olarak kemirgen istasyonu veya yem uygulaması yapılmaktadır.

Farelere Karşı Güçlü Çözümler

Fare ile karşılaşılan noktalar tespit edildikten sonra farelerin hangi yolları kullanarak ev ortamını işgal ettikleri bulunuyor ve ev halkına açıklanıyor. Karşılaşılan farelerin türüne göre en doğru ilaç seçimi gerçekleştirilerek yıllar boyu süren etkin koruma sağlanıyor. %25 indirimli ilaçlama fırsatları ile hem etkili hem de hesaplı ilaçlama çözümleri elde ediliyor.

Bilimsel Destek

Tespit edilmesi zor canlılar olan fareler arkalarında bıraktıkları gizli izlerle, bilimsel yöntemler ile açığa çıkarılan izlerle kolayca bulunabiliyor. Evin her noktası taranarak UV ışınları yardımıyla fare dışkısı ve idrarı bulunuyor. Fare yuvalarına ulaşılarak en doğru ilaçlama işlemi gerçekleştiriliyor. Farelerin saklanmasına müsait olan noktalar bulunarak özenle ilaçlama işlemleri gerçekleştiriliyor. Farelere karşı kimyasal yöntemlerle yapılan mücadeleler sayesinde anlık değil, uzun soluklu çözümlere ulaşılıyor.

Uzman İlaçlama Ekibi

Aydın fare ilaçlama konusunda yetkin ve etkin güçlğ kadrosuyla fare mücadelesinde profesyonel çözümler sunan Alp İlaçlama etkili ve zararlı bir kemirgen olan farelere karşı evin korunmasını sağlıyor. Uzun senelerin verdiği deneyimle işinde yüksek başarı oranını yakalayan ekibimiz en kısa sürede en doğru fare ilaçlama işlemini gerçekleştiriyor. Koku ve iz bırakmayan etkili ilaçları sayesinde ev ortamının herhangi bir zarar görmesi engelleniyor. Aydın ilaçlama firmaları arasında teknik altyapısı ve donanımlı kadrosu ile fark yaratan firmamız farelere karşı etkin bir mücadele gerçekleştiriyor. %99 Başarı oranı, %100 Garantisi ile Tüm firmaların takip ettiği ve örnek mücadelerle başarıyı ve kaliteyi ön plana çıkarıyor.

Fareden Kurtulma Yolları Nelerdir?

Bazı yapışkanlı tuzaklar sadece farelerin ayaklarının yapışmasını sağlarlar. Fareler de bu tuzaklardan kurtulmak için gerekirse ellerini ve ayaklarını kemirirler. Daha güçlü olan tutkal panolarda ise fareler kurtulmaya çalıştıkça daha çok yapışırlar ve en sonunda başları ve gövdeleri de panoya yapışır. Farelerin doğal düşmanları olan kediler, içgüdüsel olarak yakınlardaki fareleri hissederler ve hızlarıyla avantajlıdırlar. Bu nedenle bir kedi sahiplenmek, fare mücadelesinde değerlendirilmelidir. Su tesisatı, gider boruları, duvarları, çatısı eskimiş ve rutubetli evler, fareler için ideal yaşam alanlarıdırlar. Bu tip evlerin yoğun olduğu bölgelerde yaşamamaya özen gösterin. Evdeki farelerden kurtulmak için fare kapanı ve fare istasyonları kullanabilirsiniz. Farelerin sevdiği yiyecekler arasında yer alan kaşar peyniri, tahıl, hububat, et gibi gıda maddelerini fare zehri ile zehirleyerek bu kapanlara ve istasyonlara yerleştirebilirsiniz. Ancak fare zehirlerinin kısa sürede etki göstermemeleri nedeniyle ilaçlama sonrasında oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Çocuklar ve ev hayvanlarını koruyarak yerleştireceğiniz zehirli fare yemleri, ortalama bir hafta içerisinde etkili olacaktır.  Fare ilaçlama işleminin ardından dolapların altı, çatı arası, mobilyaların içi, mutfak, garaj gibi alanları sık sık kontrol ederek fare ölülerini ortadan kaldırmalı ve diğer hayvanların onları yiyerek zehirlenmelerini önlemelisiniz. Eğer bahçenizde ya da ekili arazinizde her 25 metrekarede 5 işlek fare girişi varsa bu girişlerin her birine zehirli fare yemleri yerleştirmelisiniz. Fareler zehir nedeniyle öldükten sonra diğer hayvanların onları yiyerek zehirlenmelerini önlemek için de arazinizdeki fare ölülerinin hepsini toplamalısınız. Fareleri öldürmeden bir çözüm arıyorsanız farelerin en sevdikleri yiyecekleri zehir bulaştırmadan telli fare tuzaklarına yerleştirebilirsiniz. Fareleri öldürmeyen ve sadece hapseden bu tuzaklar dolduğunda da, insanlardan ve yaşam alanlarından uzak bölgelere götürerek fareleri serbest bırakabilirsiniz.ve bizi arayıp bu sorundan tamamen kurtula bilirisiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları?

Fare ilaçlama fiyatları, Dairenizin büyülüğüne,  dairenizdeki bulunan kemirgen, dairenizin bulunduğu mahalleye ve konuma göre değişiklik gösterir. Özellikle Fare ilaçlaması fiyatlarında dikkat edilen noktalardan bir taneside hedef kemirgenin türüdür. Fare grubunda tek uygulama ile probleminiz çözülür. ALP ilaçlama  zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek %20 indirmli fiyatlarla, ilaçlama fiyatlalarını Apartman ilaçlama maliyetlerini düşürebilirsiniz.

İletişim için Buradan bilgi alabilirsiniz.

Fare ilaçlaması

Fare ilaçlaması, Fare ilaçlaması fiyatları

Böceklerle mücadele etmenin en zor olduğu noktalardan biri olan dış alan ilaçlaması konusunda Alp İlaçlama’nın uzun yıllara dayanan deneyimi ile sorunlar kolayca hallediliyor. Kullandığı etkili ve kokusuz ilaçlarla çabuk çözüm elde etmeyi sağlıyor.

Kesin Çözüm

Dış alan ilaçlamaları oldukça geniş bir bölgeyi kapsayan ilaçlamalar olduğu için etkili ve bölgeye uygun ilaçlar tercih ediliyor. Bahçeye, ağaçlara ve çevreye zarar vermeyerek sadece böcekler üzerinde etki eden bu ilaçlar böcek istilalarından kurtulmak isteyenler için kesin çözüm sunuyor. Sarı ömer ilaçlaması gibi son derece zorlu böceklere karşı yapılan mücadeleleri %100 başarı oranı ile tamamlıyoruz.

Profesyonel Hizmet

Aydında ilaçlama konusunda adından sıkça söz ettiren firmamız gelişmiş ekipmanları ve böcek ilacı piyasasının sürekli gelişen yeni ürünleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Dış alan ilaçlamasında böcek oluşumunu destekleyen birçok faktör bulunduğunu göz önüne alarak saha araştırması yapan ekibimiz en etkili çözümü sunmak için profesyonel olarak çalışıyor. Yaptığı tetkiklerden sonra karşılaştığı böcek türlerini göz önüne alarak en etkili ilacı kullanıyor.

%100 Garanti

% Müşteri memnuniyet parolası ile yola çıkan Alp İlaçlama müşterilerini zararlı haşerelerden kurtarmak için tam zamanlı olarak çalışıyor. Kanıtlanmış uzun etkiye sahip ilaçları ile %100 garanti sağlayarak böcek sorununu çözüyor. Türk Standartları Enstitüsü belgelendirmiş firma olması sayesinde müşterilerini memnun bırakıyor.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin belirlediği saatlere uyularak tam zamanında verilen ilaçlama hizmeti ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Bölgede haşere oluşmasını destekleyen unsurlar tespit edilerek müşterilere çözüm sağlanıyor. İlaçlamanın ardından müşterilere sunulan raporlar ile kullanılan ilaçlar ve etken maddelere hakkında bilgi verilerek garanti sağlanıyor. Özel EW formulasyonlu uygulama yöntemi ile yağmurlu havalarda dış alan ilaçlama işlemlerinin etkisi daha da arttırılıyor.

BODRUM İLAÇLAMASI

Aydın böcek ilaçlama alanında sektörün lider firması Alp İlaçlama evlerin bodrumlarında oldukça sık rastlanılan haşerelere karşı kesin çözüm sunuyor. Ön keşif yaparak sorunu tespit eden uzman ekibimiz bodrumunuzda rastlanılan böceklerin cinsine göre en doğru ve en etkili ilacı kullanarak yıllar boyunca bodrumunuzun böceklerden uzak kalmasını sağlıyor.

Kokusuz İlaçlama

Aydında ilaçlama gerçekleştiren firmamız bütün ilaçlarının kokusuz olmasına özen gösteriyor. Bu sayede, ilaçlama yapıldıktan sonra rahatsız edici herhangi bir koku ile karşılaşılmıyor. Bit ve kene gibi son derece küçük boyutlu böcekleri tamamen yok eden ve temiz bir bodruma sahip olmayı sağlayan kuvvetli ilaçlar ile dakikalar içinde ilaçlama işlemlerini tamamlıyoruz. Böceklerin yuvalandıkları noktaları başarılı bir şekilde tespit eden profesyonel ekibimiz böcek oluşumunun tekrar yaşanmaması için özen göstererek böceklerin bıraktığı yumurtaları da yok ediyor. Böceklerden uzak, tertemiz bir bodrum elde ediliyor.

Gelişmiş Teknoloji

Kullandığı ekipmanları her geçen gün yenileyen ve çağa ayak uyduran Alp İlaçlama aynı zamanda yeni teknikleri de yakından takip ediyor. Özel ilaçlama Ekipman uygulama yöntemi ile böcekleri hapsederek öldürmeyi başarıyor. %100 garanti sağlayan çözümleriyle içinizin rahatlamasını sağlıyor. Üniversitelerin böcek bilimi alanlarından mezun olmuş uzmanlardan aldığı destekle en doğru ilaçlama yöntemini belirliyor.

Kalite Belgeleri

Aydın ve çevre iller baz alındığında bölgedeki tek HACCP kalitelerine sahip firma Alp İlaçlama olarak görülüyor. Dünya standartlarına uygun altyapısı ve eğitimli kadrosuyla bodrumlarda karşılaşılan böceklere karşı en etkili çözümü sunuyor.  Bodrumlarda sıkça rastlanılan ve kemirgen ilaçlaması yöntemiyle ortadan kaldırılabilen fare, sıçan gibi istenmeyen hayvanlara karşı da başarılı sonuçlar elde etmeyi sağlıyor. Bodrum ilaçlama işleminden çok kısa bir süre sonra evin bodrumu tekrar kullanılabilir hale geliyor.

 

EV İLAÇLAMASI

Aydın’da ev ilaçlaması konusunda profesyonel ekibi ve son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla hizmet veren Alp İlaçlama ailesi olarak istenmeyen böcek ve haşerelere karşı tam korunma sağlıyoruz. Deneyimli kadromuz ev ilaçlaması hizmeti için evinizi derinlemesine inceleyerek en doğru ve en etkili ilaçlama yöntemini tespit ediyor. Belirlenen program dahilinde titizlikle ilaçlama işleminizi gerçekleştiriyoruz. Kullanılan ilaçlar evinizde bulunan böceklere özel spesifik ürünlerdir. Genel olarak tek uygulama ile yüksek verimli sonuçlar elde edilir.

Güçlü İlaçlama

Hijyen ve temizlik açısından göz ardı edilmemesi gereken evlerin düzenli aralıklarla ilaçlanması gerekiyor. Aksi halde böcek ve haşere çoğalmasına müsait bir durumun ortaya çıkması kolaylaşıyor. Aydında ilaçlama sektörünün güvenilir markası Alp İlaçlama güçlü böcek ilaçları ile evlerin böcek istilasından korunması ve steril bir hale gelmesini sağlıyor. Evde görülen böceklerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz. Kullanılan ürün kadar, uygulayıcının önemi Alp ilaçlama ile ortaya çıkıyor.

İşin Uzmanı Ekip

Uzun yılların verdiği deneyimle işini ustalıkla yerine getiren ekiplerimiz böcek ilaçlama konusunda işinin ehli, eğitimli kişilerden oluşuyor. ISO HACCP belgesini almaya hak kazanan firmamız uluslararası standartlara uygun bir seviyede hizmet sunmaktadır. TSE belgeli ekipmanlarla evin her noktası büyük bir özenle, özverili bir şekilde ilaçlanıyor. 20 dakika gibi kısa bir sürede evinizi kullanmaya ve sosyal hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Kullanılan ürünlerde her hangi bir zehirleme, kusma, baş dönmesi gibi yan etkiler gözükmemekte ve evizini böceklerden arındırmaktadır. Ev ilaçlama hizmetini Profesyonellere bırakın.

Zaman Kaybetmeyin

İlaçlama işleminden sadece birkaç saat sonra evinize tekrar girebilirsiniz. Leke bırakmayan ileri teknoloji ürünü ilaçlarımız ev ortamında hiçbir koku da bırakmayarak son derece steril bir mekana kavuşulmasını sağlıyor. Geleneksel yöntemlerle böceklere karşı mücadele etmek oldukça yararsızdır. Hem zaman kaybı hem de para kaybı yaşamamak için firmamızın kaliteli hizmetinden yararlanarak hamamböceği, gümüşböceği, kene ve bit gibi böceklere karşı aylarca rahat edebilirsiniz. Yeleneksel yöntemlerle yapılan uygulamalarda evinizde böceklerden kurtulmak isterken daha zararlı bir böceği çekebilir veya size zararlı bakteri oluşumuna neden olabilirsiniz.

Bilimsel Çözümler

Yok edilmek istenen böceklerin cinsine göre en doğru malzemeyi ve tekniği uygulayan Alp İlaçlama tamamen bilimsel çözümler üreterek istenmeyen misafirlerden kurtulmayı sağlıyor. Jel uygulama ve dış alan uygulama gibi farklı teknikleri ustalıkla kullanan ekibimiz haşerelere karşı kesin çözüm sağlıyor. Aydın böcek ilaçlama sektörünün lideri olan firmamızın hizmetlerinden en uygun fiyat avantajıyla kolayca yararlanabilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere gurubuna etki eder.

Kokusuz ilaçlar su içerikli hazırlanıp buharlama veya sisleme yöntemi kullanılarak uygulanır.

Kokusuz ilaçlar yapılması esnasında camlar kapatılmalı ve en az yarım saat içerden uzak durmakta fayda vardır.

Kokusuz ilaçlar diğer ilaçlar gibi kesinlikle gıda maddesine temas etmemeli. İlaçlamaya gelen kişiden mutlaka ilaçlama hakkında bilgi alınmalı.

Kokusuz ilaçlar her haşere gurubu için önerilmez çünkü bazı zor ölen haşerelerden pire, tahta kurdu ve tahtakurusu için kullanılmaz.

İlaç çeşidi ne olursa olsun mutlaka hazırlanan ilaçlar ziraat mühendisi kontrolünde olmalı.

Kokusuz ilaçlama esnasında açıkta kalan tabak ve çanak gibi mutfak eşyalarının mutlaka yıkanması gerekir.

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanmaktadır.

Kokusuz ilaçlama, ofislerinizde çalışma saatlerinizde de uygulanabilir.

Kokusuz ilaçlama isminin aksine etkili bir ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz ilaçlama insanların toplu kullanım alanlarında uygulanacak en doğru ilaçlama yöntemlerinin başında gelmektedir.

İlaçlama servisi: İlaçlama işi yapan yetki belgeli ilaçlama birimlerine denmektedir.

İlaçlama servisleri nelere sahip olmalıdır ?

İlaçlama servisleri gezici araç Sağlık Bakanlığı ruhsatı çalışma izni, kalifiye çalışma lisansı bulundurmalı garantili ilaçlama hizmeti vermelidir.

Ev ilaçlama fiyatları ?

Ev ilaçlaması fiyatları, Evinizde bulunan zararlı haşerenin veya kemirgenin türüne göre, evinizin durumuna göre, evinizin konumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle bazı böceklerde en az 2 (iki) defa uygulama önerilirlen, genel haşere grubunda 1 (bir) uygulama ile probleminizi kökten çözüyoruz. bunun için yukarıda bulunana iletişim sayfamızdan ziraat mühendisi yetkilerle iletişime geçebilir ve probleminiz görsel veya anlatarak size en kısa sürede bir maliyet çıkaracaktır. Özellikle yaz ayı başı ve sonbahar aylarında Alp ilaçlama da ev ilaçlama fiyatları geleneksel %50 kadar varan indirimler sunmakta ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

İletişim için buradan bilgi alınız

Ev ilaçlaması 2 - ALP ilaçlama

Ev ilaçlaması, ev ilaçlaması fiyatları

Aydın ilaçlama

Aydında ilaçlama konusunda 10 senedir hizmet veren firmamız. Hamamböceği ilaçlaması, Kene ilaçlaması, akrep ilaçlaması, fare ilaçlaması ve çeşitli kemirgen ilaçlamasında en iyi ve en üst ekip ve ekipmanla hizmet vermektedir. Özellikle aydında son yıllarda gözüken Camel spider hak arasında sarı ömer veya sarı kız olarak adlandıran örümcek mücadelesin de 4 yıldır aktif olarak %100 başarılı uygulama yapmaktadır. Özellikle yaz aylarında görülen Lepisma saccharina halk arasında gümüş böceği veya gümüşcün olarak gecen böceklerin yuvalanma alanlarını çok iyi takip ederek verimli bir ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.

Ne yazık ki aydında ilaçlama konusunda son yıllarda merdiven altı olarak tabir edilen korsan ilaçlama firmaları ve yeni açılmış fakat sadece kiralık belge ile iş yapan veya başka şehirdeki ilaçlama firmasının belgesini kiralayıp (franchise) bilinçsizce uygulama yapan bu firmaların çoğalması daha ve basit, zararsız veya predatör (Zararlı canlı ile beslenen) böcekleri müşterilere sırf para kazanmak amacıyla gereksiz ilaç kullanımına ve bilinçsizce iş yapmaktadırlar. ALP ilaçlama ailesi olarak 10 Yıldır kaliteli hizmet koşullarını sağlamak ve kurucumuz Ziraat Mühendisi Murat beyin denetimi ve bilgisinde uygulama yaparak işletmemizde de bilinçli ve düzgün bilgilendirme için Yüksek kimyager ve Ziraat Mühendisleri ile destek oluyoruz.

“Kalite Anlatılmaz Belgelenir.” sloganı ile aydında ilaçlamada kalite sınırlarını hep yükselterek hizmet veriyoruz aydında ilk ISO HACCP Kalite yönetim sertifika alarak daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Şuanda Aydında ilk ve Tek TSE HYB belgesine sahip firmanın sahibi olamaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla ALP İLAÇLAMA ailesi.

Aydın İlaçlama, Aydında ilaçlama, Aydında İlaçlama Firması, Aydın böcek ilaçlama, aydın kene ilaçlama , aydın bit ilaçlama, depo ilaçlama,