Ev ilaçlaması 1 - ALP ilaçlama
79 / 100 SEO Puanı

EV İLAÇLAMASI

Aydın’da ev ilaçlaması konusunda profesyonel ekibi ve son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla hizmet veren Alp İlaçlama ailesi olarak istenmeyen böcek ve haşerelere karşı tam korunma sağlıyoruz. Deneyimli kadromuz ev ilaçlaması hizmeti için evinizi derinlemesine inceleyerek en doğru ve en etkili ilaçlama yöntemini tespit ediyor. Belirlenen program dahilinde titizlikle ilaçlama işleminizi gerçekleştiriyoruz. Kullanılan ilaçlar evinizde bulunan böceklere özel spesifik ürünlerdir. Genel olarak tek uygulama ile yüksek verimli sonuçlar elde edilir.

Güçlü İlaçlama

Hijyen ve temizlik açısından göz ardı edilmemesi gereken evlerin düzenli aralıklarla ilaçlanması gerekiyor. Aksi halde böcek ve haşere çoğalmasına müsait bir durumun ortaya çıkması kolaylaşıyor. Aydında ilaçlama sektörünün güvenilir markası Alp İlaçlama güçlü böcek ilaçları ile evlerin böcek istilasından korunması ve steril bir hale gelmesini sağlıyor. Evde görülen böceklerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz. Kullanılan ürün kadar, uygulayıcının önemi Alp ilaçlama ile ortaya çıkıyor.

İşin Uzmanı Ekip

Uzun yılların verdiği deneyimle işini ustalıkla yerine getiren ekiplerimiz böcek ilaçlama konusunda işinin ehli, eğitimli kişilerden oluşuyor. ISO HACCP belgesini almaya hak kazanan firmamız uluslararası standartlara uygun bir seviyede hizmet sunmaktadır. TSE belgeli ekipmanlarla evin her noktası büyük bir özenle, özverili bir şekilde ilaçlanıyor. 20 dakika gibi kısa bir sürede evinizi kullanmaya ve sosyal hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Kullanılan ürünlerde her hangi bir zehirleme, kusma, baş dönmesi gibi yan etkiler gözükmemekte ve evizini böceklerden arındırmaktadır. Ev ilaçlama hizmetini Profesyonellere bırakın.

Zaman Kaybetmeyin

İlaçlama işleminden sadece birkaç saat sonra evinize tekrar girebilirsiniz. Leke bırakmayan ileri teknoloji ürünü ilaçlarımız ev ortamında hiçbir koku da bırakmayarak son derece steril bir mekana kavuşulmasını sağlıyor. Geleneksel yöntemlerle böceklere karşı mücadele etmek oldukça yararsızdır. Hem zaman kaybı hem de para kaybı yaşamamak için firmamızın kaliteli hizmetinden yararlanarak hamamböceği, gümüşböceği, kene ve bit gibi böceklere karşı aylarca rahat edebilirsiniz. Yeleneksel yöntemlerle yapılan uygulamalarda evinizde böceklerden kurtulmak isterken daha zararlı bir böceği çekebilir veya size zararlı bakteri oluşumuna neden olabilirsiniz.

Bilimsel Çözümler

Yok edilmek istenen böceklerin cinsine göre en doğru malzemeyi ve tekniği uygulayan Alp İlaçlama tamamen bilimsel çözümler üreterek istenmeyen misafirlerden kurtulmayı sağlıyor. Jel uygulama ve dış alan uygulama gibi farklı teknikleri ustalıkla kullanan ekibimiz haşerelere karşı kesin çözüm sağlıyor. Aydın böcek ilaçlama sektörünün lideri olan firmamızın hizmetlerinden en uygun fiyat avantajıyla kolayca yararlanabilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlar insanların ve canlıların mekânını terk etmeden yapılan ve kokusu olmayan ilaçlardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kesinlikle insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama sadece haşere gurubuna etki eder.

Kokusuz ilaçlar su içerikli hazırlanıp buharlama veya sisleme yöntemi kullanılarak uygulanır.

Kokusuz ilaçlar yapılması esnasında camlar kapatılmalı ve en az yarım saat içerden uzak durmakta fayda vardır.

Kokusuz ilaçlar diğer ilaçlar gibi kesinlikle gıda maddesine temas etmemeli. İlaçlamaya gelen kişiden mutlaka ilaçlama hakkında bilgi alınmalı.

Kokusuz ilaçlar her haşere gurubu için önerilmez çünkü bazı zor ölen haşerelerden pire, tahta kurdu ve tahtakurusu için kullanılmaz.

İlaç çeşidi ne olursa olsun mutlaka hazırlanan ilaçlar ziraat mühendisi kontrolünde olmalı.

Kokusuz ilaçlama esnasında açıkta kalan tabak ve çanak gibi mutfak eşyalarının mutlaka yıkanması gerekir.

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanmaktadır.

Kokusuz ilaçlama, ofislerinizde çalışma saatlerinizde de uygulanabilir.

Kokusuz ilaçlama isminin aksine etkili bir ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz ilaçlama insanların toplu kullanım alanlarında uygulanacak en doğru ilaçlama yöntemlerinin başında gelmektedir.

İlaçlama servisi: İlaçlama işi yapan yetki belgeli ilaçlama birimlerine denmektedir.

İlaçlama servisleri nelere sahip olmalıdır ?

İlaçlama servisleri gezici araç Sağlık Bakanlığı ruhsatı çalışma izni, kalifiye çalışma lisansı bulundurmalı garantili ilaçlama hizmeti vermelidir.

Ev ilaçlama fiyatları ?

Ev ilaçlaması fiyatları, Evinizde bulunan zararlı haşerenin veya kemirgenin türüne göre, evinizin durumuna göre, evinizin konumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle bazı böceklerde en az 2 (iki) defa uygulama önerilirlen, genel haşere grubunda 1 (bir) uygulama ile probleminizi kökten çözüyoruz. bunun için yukarıda bulunana iletişim sayfamızdan ziraat mühendisi yetkilerle iletişime geçebilir ve probleminiz görsel veya anlatarak size en kısa sürede bir maliyet çıkaracaktır. Özellikle yaz ayı başı ve sonbahar aylarında Alp ilaçlama da ev ilaçlama fiyatları geleneksel %50 kadar varan indirimler sunmakta ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

İletişim için buradan bilgi alınız

Ev ilaçlaması 2 - ALP ilaçlama

Ev ilaçlaması, ev ilaçlaması fiyatları