Fare ilaçlaması
78 / 100

Fare ilaçlama

Ev ortamında en son karşılaşılmak istenilen canlılardan farelere karşı kesin ve etkili çözüm Alp İlaçlama ile sağlanıyor. Fare ilaçlaması konusunda deneyimli ve eğitimli ekibi ile bu önemli sorunu dakikalar içinde ortadan kaldırmayı başarıyor. Fare oluşumunu ve fare yerleşmelerini önlemek için de erken ilaçlama yöntemlerinden yararlanılarak istenmeyen sürprizlerden kurtulunabiliyor. Fare Mücadelesinde genel olarak kemirgen istasyonu veya yem uygulaması yapılmaktadır.

Farelere Karşı Güçlü Çözümler

Fare ile karşılaşılan noktalar tespit edildikten sonra farelerin hangi yolları kullanarak ev ortamını işgal ettikleri bulunuyor ve ev halkına açıklanıyor. Karşılaşılan farelerin türüne göre en doğru ilaç seçimi gerçekleştirilerek yıllar boyu süren etkin koruma sağlanıyor. %25 indirimli ilaçlama fırsatları ile hem etkili hem de hesaplı ilaçlama çözümleri elde ediliyor.

Bilimsel Destek

Tespit edilmesi zor canlılar olan fareler arkalarında bıraktıkları gizli izlerle, bilimsel yöntemler ile açığa çıkarılan izlerle kolayca bulunabiliyor. Evin her noktası taranarak UV ışınları yardımıyla fare dışkısı ve idrarı bulunuyor. Fare yuvalarına ulaşılarak en doğru ilaçlama işlemi gerçekleştiriliyor. Farelerin saklanmasına müsait olan noktalar bulunarak özenle ilaçlama işlemleri gerçekleştiriliyor. Farelere karşı kimyasal yöntemlerle yapılan mücadeleler sayesinde anlık değil, uzun soluklu çözümlere ulaşılıyor.

Uzman İlaçlama Ekibi

Aydın fare ilaçlama konusunda yetkin ve etkin güçlğ kadrosuyla fare mücadelesinde profesyonel çözümler sunan Alp İlaçlama etkili ve zararlı bir kemirgen olan farelere karşı evin korunmasını sağlıyor. Uzun senelerin verdiği deneyimle işinde yüksek başarı oranını yakalayan ekibimiz en kısa sürede en doğru fare ilaçlama işlemini gerçekleştiriyor. Koku ve iz bırakmayan etkili ilaçları sayesinde ev ortamının herhangi bir zarar görmesi engelleniyor. Aydın ilaçlama firmaları arasında teknik altyapısı ve donanımlı kadrosu ile fark yaratan firmamız farelere karşı etkin bir mücadele gerçekleştiriyor. %99 Başarı oranı, %100 Garantisi ile Tüm firmaların takip ettiği ve örnek mücadelerle başarıyı ve kaliteyi ön plana çıkarıyor.

Fareden Kurtulma Yolları Nelerdir?

Bazı yapışkanlı tuzaklar sadece farelerin ayaklarının yapışmasını sağlarlar. Fareler de bu tuzaklardan kurtulmak için gerekirse ellerini ve ayaklarını kemirirler. Daha güçlü olan tutkal panolarda ise fareler kurtulmaya çalıştıkça daha çok yapışırlar ve en sonunda başları ve gövdeleri de panoya yapışır. Farelerin doğal düşmanları olan kediler, içgüdüsel olarak yakınlardaki fareleri hissederler ve hızlarıyla avantajlıdırlar. Bu nedenle bir kedi sahiplenmek, fare mücadelesinde değerlendirilmelidir. Su tesisatı, gider boruları, duvarları, çatısı eskimiş ve rutubetli evler, fareler için ideal yaşam alanlarıdırlar. Bu tip evlerin yoğun olduğu bölgelerde yaşamamaya özen gösterin. Evdeki farelerden kurtulmak için fare kapanı ve fare istasyonları kullanabilirsiniz. Farelerin sevdiği yiyecekler arasında yer alan kaşar peyniri, tahıl, hububat, et gibi gıda maddelerini fare zehri ile zehirleyerek bu kapanlara ve istasyonlara yerleştirebilirsiniz. Ancak fare zehirlerinin kısa sürede etki göstermemeleri nedeniyle ilaçlama sonrasında oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Çocuklar ve ev hayvanlarını koruyarak yerleştireceğiniz zehirli fare yemleri, ortalama bir hafta içerisinde etkili olacaktır.  Fare ilaçlama işleminin ardından dolapların altı, çatı arası, mobilyaların içi, mutfak, garaj gibi alanları sık sık kontrol ederek fare ölülerini ortadan kaldırmalı ve diğer hayvanların onları yiyerek zehirlenmelerini önlemelisiniz. Eğer bahçenizde ya da ekili arazinizde her 25 metrekarede 5 işlek fare girişi varsa bu girişlerin her birine zehirli fare yemleri yerleştirmelisiniz. Fareler zehir nedeniyle öldükten sonra diğer hayvanların onları yiyerek zehirlenmelerini önlemek için de arazinizdeki fare ölülerinin hepsini toplamalısınız. Fareleri öldürmeden bir çözüm arıyorsanız farelerin en sevdikleri yiyecekleri zehir bulaştırmadan telli fare tuzaklarına yerleştirebilirsiniz. Fareleri öldürmeyen ve sadece hapseden bu tuzaklar dolduğunda da, insanlardan ve yaşam alanlarından uzak bölgelere götürerek fareleri serbest bırakabilirsiniz.ve bizi arayıp bu sorundan tamamen kurtula bilirisiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları?

Fare ilaçlama fiyatları, Dairenizin büyülüğüne,  dairenizdeki bulunan kemirgen, dairenizin bulunduğu mahalleye ve konuma göre değişiklik gösterir. Özellikle Fare ilaçlaması fiyatlarında dikkat edilen noktalardan bir taneside hedef kemirgenin türüdür. Fare grubunda tek uygulama ile probleminiz çözülür. ALP ilaçlama  zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek %20 indirmli fiyatlarla, ilaçlama fiyatlalarını Apartman ilaçlama maliyetlerini düşürebilirsiniz.

İletişim için Buradan bilgi alabilirsiniz.

Fare ilaçlaması

Fare ilaçlaması, Fare ilaçlaması fiyatları