Ücretsiz Teklif Al

Haşerelerle Probleminiz Mi Var? Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

%99

BAŞARI ORANI

%100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

7 gün 24 Saat Destek

Herhangi bir sorunuz mu var? Profesyonel ekip hizmetinizde

5 Adımda ilaçlama

 • 1. Bizi Arayın

  02569110256

  phone Arayıp profesyonel müşteri hizmetlimiz ile görüşün.

 • 2. Randevu alın

  calendar  Hiç bir müşterimizi mağdur olmaması için, her müşterimize ilaçlama hizmeti için bir süre ayırıyoruz. Randevunuzu alarak ilaçlama uygulaması için gün ve saat belirleyin.

 • 3. Dikkat edilecekler

  message chat  Personelimiz gelmeden önce açıkta gıda bırakmayın. Koltuk vb duvara dayalı eşyalarınızı biraz öne çekmeyi unutmayın. Perdeleriniz açın.  Uygulamadan en erken 3 gün sonra temizlik yapın.

 • 4. GARANTİ

  planchette task Uygulamadan sonra GARANTİ Belgenizi istemeyi UNUTMAYIN! (Unuttuysanız veya Kaybettiyseniz bile sorun değil bizim veritabanımızda kayıtlısınız.)

 • 5. Artık ALP İLAÇLAMA güvencesindesiniz!

  lamp Tüm adımlar tamamlandığına göre ALP İLAÇLAMA güvencesinde, sosyal hayatınızda sizi rahatsız edecek zararlılardan uzak, rahat ve huzurlu bir hayata MERHABA!

web watch tablet settings gear letter mail magnifier search loupe man 1 man 2 map market shop message chat monitor newspaper notify package bag phone planchette task printer projector purse wallet sale tag discount save lamp help girl woman 2 girl woman gift folder doc email diamond coffee card camera calendar box book bomb basket badge Exclamation Triangle Check code