fbpx

Ücretsiz Teklif Al

Haşerelerle Probleminiz Mi Var? Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

%99

BAŞARI ORANI

%100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

7 gün 24 Saat Destek

Herhangi bir sorunuz mu var? Profesyonel ekip hizmetinizde

5 Adımda ilaçlama

 • 1. Bizi Arayın

  02569110256

  phone Arayıp profesyonel müşteri hizmetlimiz ile görüşün.

 • 2. Randevu alın

  calendar  Hiç bir müşterimizi mağdur olmaması için, her müşterimize ilaçlama hizmeti için bir süre ayırıyoruz. Randevunuzu alarak ilaçlama uygulaması için gün ve saat belirleyin.

 • 3. Dikkat edilecekler

  message chat  Personelimiz gelmeden önce açıkta gıda bırakmayın. Koltuk vb duvara dayalı eşyalarınızı biraz öne çekmeyi unutmayın. Perdeleriniz açın.  Uygulamadan en erken 3 gün sonra temizlik yapın.

 • 4. GARANTİ

  planchette task Uygulamadan sonra GARANTİ Belgenizi istemeyi UNUTMAYIN! (Unuttuysanız veya Kaybettiyseniz bile sorun değil bizim veritabanımızda kayıtlısınız.)

 • 5. Artık ALP İLAÇLAMA güvencesindesiniz!

  lamp Tüm adımlar tamamlandığına göre ALP İLAÇLAMA güvencesinde, sosyal hayatınızda sizi rahatsız edecek zararlılardan uzak, rahat ve huzurlu bir hayata MERHABA!

badge basket bomb book box calendar camera card diamond coffee doc email folder gift girl woman girl woman 2 help purse wallet projector printer planchette task phone package bag notify newspaper monitor message chat market shop man 2 man 1 map magnifier search loupe letter mail lamp sale tag discount save settings gear tablet watch web Exclamation Triangle Check code