WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim ?

ALP İLAÇLAMA AYDINDA İLAÇLAMA’DA REFERANSLARIMIZ

REFERANSLAR A 101 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EFELER BELEDİYESİ ÇİNE BELEDİYESİ DİDİM BELEDİYESİ İŞ BANKASI İPRAGAZ JANDARMA LUKOİL ORGE PİRSU SIROĞLU ŞOK MAĞAZALARI TATLISES ÇİĞKÖFTE TÜRK HAVA YOLLARI UĞUR DERİN DONDDURUCU YÜKSEL SERAMİK ZİRAAT BANKASI ZOROĞLU

Daha Fazlası için iletişime geçin

10 YILLIK KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI AYDINDA İLAÇLAMA GÜVENİLİR FİRMA: ALP İLAÇLAMA

İŞLETMELERİN  VAZGEÇİLMEZİ

İşletme ilaçlaması konusunda büyük birikimlere sahip olan Alp İlaçlama Aydın ve çevresinde profesyonel belgelere sahip yetkin bir ilaçlama kuruluşu olarak dikkat çekiyor. Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan firmamız interaktif kanalları kullanarak müşterilerini en doğru şekilde bilgilendiriyor.

Öncelikli Alan

Bir gıda vb. işletmelerin olmazsa olmazı olarak dikkat çeken hijyen konusu öncelikli alan niteliği taşıyor. İşletmenizin başının ağrımasını önlemek ve gerekli sağlı koşullarını oluşturmak için Alp İlaçlama’nın Aydın ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmet Yeterlik Belgesi sahibi olan ve bünyesinde böcek uzmanı (Ziraat Mühendisleri ve Yüksek Kimyagerler) çalışanları bulunduran firmamız en etkili çözümleri sunuyor. Hamamböceği, kalorifer böceği ve karasinek oluşumuna karşı kesin çözümler sunulmasının yanı sıra fare gibi kemirgenlere karşı da etkin koruma oluşturuluyor.

Böcek Oluşumunu Önlüyor

Yemekhane, imalathane gibi alanlar ham gıdaları bolca bulunduğu yerler oldukları için böcek oluşumuna ve beslenmesine karşı elverişlilik taşıyor. Bu sorunun doğmasını önlemek için periyodik ilaçlama ve bakım işlemlerinin aksatılmadan gerçekleştirilmesi gerekiyor. 10 yıllık deneyim sahibi olan firmamız en yararlı ilaçlama türlerini işletmenize uygulayarak tatsız problemlerle karşılaşmanızı önlüyor. Jel uygulama yöntemi kullanarak olası problemlerin daha doğmadan önüne geçilmesi sağlanıyor. Var olan problemlere karşı en yeni teknolojilerin sağladığı imkanlardan yararlanılıyor.

Gelişmiş İlaçlama Tekniği

Sahip olduğu ilaçlama cihazlarına ek olarak son teknoloji ürünü ilaç çeşitleriyle işletmenizin ihtiyacı olan tüm ilaçlama çözümlerini üretiyoruz. Aydın böcek ilaçlama hizmetlerine ulaşmanın kolay yolu olan Alp İlaçlama aracılığıyla tüm kalite ve sağlık standartlarına uygun, belgelendirilmiş bir ilaçlama hizmetine kavuşacaksınız. %100 garanti sağlayan ilaçlama hizmetimiz steril ve yeni ekipman parçaları ile gerçekleştiriliyor. Gıda işletmelerinin uğradıkları teftişlerden başarı ile çıkmalarını sağlayan profesyonel ilaçlama hizmeti oldukça hesaplı fiyatlarla sunuluyor.

www.aydinilaclama.com/referanslarimiz/ ve www.alpdim.com/referanslarimiz adresinden bu sayfaya ulaşabilirisiniz.

Bİ BİLGİ:

Yeniliklere ve gelişmelere karşı aşırı bir korku ile bekleme durumuna NEOFOBİ denilmektedir. Kemirgenler ortama bırakılan yeni objelere genellikle hemen dokunmazlar. Bir ortama bıraktığınız rodentistten bir kemirgen ufak bir parça alır. Eğer bu bireyde kısa süre içinde herhangi bir zehirlenme belirtisi olmaz ise diğer bireyler kendilerini güvende hisseder ve bu yemi tüketirler. Antikoagulant ürünlerin geliştirilmesinde bu davranış (Neofobi) ön plana çıkmıştır.

Formu doldurun %25 indirim kazanın.
Biz sizi arayalım!

close-link